Nasza Loteria

Dyrektor podstawówki za kasą w drogerii. A to wszystko w szczytnym celu!

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Dyrektor podstawówki za kasą w drogerii. A to wszystko w szczytnym celu!
Dyrektor podstawówki za kasą w drogerii. A to wszystko w szczytnym celu! Ania Borowiak
W sobotę - przez godzinę - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 imienia Powstańców Wielkopolskich sprzedawała w sklepie dm w Pasażu Grodziskim. Beata Kalinowska usiadła za kasą i osobiście obsłużyła przybyłych klientów. Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez odwiedzających sklep dm, szkoła mogła zebrać środki, które zostaną przeznaczone na radiowęzeł.

W sobotę, 18 listopada, w drogerii dm odbyła się akcja kasjerska. To jedna z form zaangażowania się przedsiębiorstwa w życie lokalnej społeczności. W ramach akcji, która trwała od 11 do 12, w sklepie byli obecni nauczyciele Szkoły Podstawowej numer 2 oraz uczniowie należący do Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Dalsza część tekstu pod materiałem video:

od 16 lat

- Zasada jest bardzo prosta – chcemy być częścią naszej lokalnej społeczności, budować pozytywne relacje z mieszkańcami i angażować się na tyle, ile możemy. To właśnie od naszych codziennych gestów i działań zależy jakość naszego życia. Formuła jest bardzo wdzięczna, bo angażuje wszystkie strony – naszych klientów, nas jako darczyńców i beneficjenta, czyli Szkołę Podstawową numer 2 w Grodzisku Wielkopolskim

- mówi Wioletta Stankowska, kierownik drogerii dm w Grodzisku Wielkopolskim

Za kasą usiadła dyrektor szkoły, Beata Kalinowska. Cały dochód ze sprzedaży prowadzonej w tym czasie zostanie przeznaczony na zakup zestawu nagłośnienia naściennego - radiowęzła dla Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim.

- Naszym celem od dawna jest zamontowanie w szkole radiowęzła, który będzie sposobem komunikacji pomiędzy dziećmi, nauczycielami i pracownikami. (…) Jestem w takiej roli pierwszy raz, nic nie jest dla mnie straszne, żadnej pracy się nie boję

– mówiła przed rozpoczęciem akcji Beata Kalinowska, dyrektor Szkoły Podstawowej numer 2 w Grodzisku Wielkopolskim.

Klienci tłumnie odpowiedzieli na zaproszenie do wzięcia udziału w akcji. Mieszkańcy Grodziska chętnie robili zakupy, dzięki którym mogli wesprzeć szkołę. Od pierwszych minut dyrektor Beata Kalinowska miała mnóstwo pracy. Trudno było wypatrzyć koniec kolejki, do której sukcesywnie dołączali kolejni klienci.

Koszt radiowęzła to około 9 tysięcy złotych. W ramach sobotniej akcji udało się zebrać 8633,49 zł! Wielkie brawa!

Dyrektor podstawówki za kasą w drogerii. A to wszystko w szczytnym celu!

Dyrektor podstawówki za kasą w drogerii. A to wszystko w szc...


Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto