Grodziszczanin finalistą konkursu Mister Polski 2020

Patrycja Bartkowiak
W sobotę jury konkursowe podjęło decyzję o finałowym składzie Mister Polski 2020. Dziś już wiadomo, że zakwalifikował się do niego grodziszczanin Maciej Paluch. Gala finałowa konkursu odbędzie się już za kilka tygodni.

W sobotę jury konkursowe podjęło decyzję o finałowym składzie Mister Polski 2020. Dziś już wiadomo, że zakwalifikował się do niego grodziszczanin Maciej Paluch. Maciej ma 25 lat, jego hobby to szeroko pojęty sport. Uwielbia aktywność fizyczną, w szczególności siatkówkę i kalistenikę. Interesuje się psychologią, żywieniem i szeroko pojętym treningiem. W wolnym czasie czyta i spędza czas z bliskimi oraz przyjaciółmi, co jak sam podkreśla, dodaje mu energii i siły.

Nie przygotowywałem się jakoś specjalnie do zjazdu podczas, którego mieli zostać wybrani finaliści. Na co dzień dbam o zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną dlatego nie było potrzeby niczego zmieniać przed zjazdem. W czasie trwania półfinału każdy z uczestników konkursu odbywał krótką rozmowę z jury konkursu. Głównym celem było przedstawienie się przed nowym, szerszym gronem jurorów oraz zaprezentowanie sposobu wypowiedzi i opowiedzenie o sobie w kilku słowach. Kolejnym etapem była sesja w strojach kąpielowych oraz prezentacja sylwetek.- mówi Maciej

Wspomina także, że podczas zjazdu było mnóstwo pozytywnych emocji. Przed samym werdyktem Maciejowi towarzyszył stres i niepewność czy uda się pozostać nadal w konkursie. Na szczęście nazwisko grodziszczanina zostało wyczytane dość szybko, dlatego mógł on odetchnąć z ulgą. Jak sam przyznaje, po otrzymaniu szarfy towarzyszyła mu radość i duma.

Konkurs sprawił, że otworzyłem się bardziej na ludzi, nowe wyzwania i zyskałem sporo pewności siebie. Pokazuję sobie, że jeśli czegoś się chce i pracuje się nad tym można to osiągnąć. Nic samo do nas nie przyjdzie, ale na wszystko możemy sobie zapracować ciężką pracą, którą nie każdy widzi. To nie tak, że mi przychodzi coś łatwiej niż innym. Abolutnie tak nie jest. Sporo czasu pracowałem na to by być tu gdzie jestem. Nie tylko w ostatnim roku!- przyznaje

Do gali finałowej, która odbędzie się już 24 kwietnia w Krakowie, uczestnikom pozostanie tydzień na opanowanie choreografii, pozowania. Bez wątpienia będzie to intensywny czas, lecz zdaniem uczestnika, również bardzo ekscytujący, gdyż będzie okazją do lepszego poznania się z pozostałymi konkurentami.

Maciej nie zwalnia tempa i pojawi się także w 4 odcinku III edycji Ninja Warrior Polska. Natomiast w odcinku 5 show pojawi się przyjaciel Macieja, pochodzący z Grodziska Wielkopolskiego, Szymon Michalski.

Przyznaje, że wraz z przyjacielem od momentu emisji pierwszej edycji programu Ninja Warrior marzyli o tym by się w nim pojawić i spróbować swoich sił. Wysłali zgłoszenia do II edycji jednak odezwano się do nich dopiero przed kręceniem III. To było dla nich spełnienie marzeń i świetny sprawdzian. Pojechali pod Warszawę, aby spróbować swoich sił na castingowym torze przeszkód. Z występu tam byli zadowoleni, a kolejnym etapem było już uczestnictwo w nagraniach do 3 edycji programu, które odbyło się w Gliwicach.

Z niecierpliwością czekamy już na ogłoszenie castingów do 4 edycji, w której chcielibyśmy wziąć udział i jeszcze się poprawić, bo mimo świetnej zabawy i wielu pozytywnych emocji niedosyt pozostał.- podsumowuje Maciej

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wysokie dopłaty do węgla – kończy się termin składania wniosków

Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie