I Zawody Wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania

Materiały UM Grodzisk
W sobotę, 24 czerwca na stawie w Parku Miejskim odbyły się zawody wędkarskie dla seniorów o Puchar Grodziskiego Piwobrania, które swoim patronatem objął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego.

Przybyłych licznie wędkarzy przywitał na zbiórce Burmistrz Henryk Szymański życząc pomyślnych łowów. Następnie 40 uczestników rozpoczęło trwające 4 godziny zmagania.

Zwycięzcą zawodów został Arkadiusz Paszkowski z wagą 3,480 kg, drugie miejsce zajął Stefan Szarawaga z wagą 3,210kg, a na pozycji trzeciej uplasował się Filip Wróbel z wagą ryb 2,735kg.
Zwycięzcy otrzymali puchary, wszyscy uczestnicy koszulki piwobraniowe, a Szymonowi Włodarczakowi, który złowił najcięższą rybę Burmistrz przekazał obraz z ubiegłorocznego pleneru malarsko – rzeźbiarskiego.

Na zakończenie Burmistrz Henryk Szymański podziękował wędkarzom za wspólnie spędzony czas i zaprosił na przyszłoroczne II Zawody Wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania.