Juniorzy pod szyldem Naszej Dyskobolii mają już za sobą pierwszy mecz

Anna Borowiak
Remisem 2:2 zakończyło się pierwsze spotkanie juniorów starszych Naszej Dyskobolii w rozgrywkach leszczyńskiej 1. ligi okręgowej. Biało-zieloni zmierzyli się na boisku z zespołem 1920 Mosina.

Pierwsze cele trafienie zaliczyli gospodarze z Mosiny. I choć juniorzy Dyskobolii stworzyli kilka sytuacji bramkowych, nie udało się ich zakończyć zdobyciem gola. Przełamanie nastąpiło w 30 minucie meczu. Po sprawnej akcji przeprowadzonej lewą stroną boiska, Tomek Meller oddał celny strzał.

Gospodarze już chwilę później wykorzystali stały fragment gry z bocznego sektora boiska i ponownie wyszli na prowadzenie. Dopiero na 20 minut przed ostatnim gwizdkiem błąd bramkarza wykorzystał kapitan biało-zielonych, Jacek Stachowski.

Trener juniorów A1 Maciej Grześkowiak podkreśla, że to dopiero początek sezonu, a juniorzy starsi pokażą jeszcze, na co ich stać. Ciężka praca w okresie przygotowawczym zostanie zweryfikowana na boisku. Trzymamy kciuki, by każde kolejne spotkanie zakończyło się zwycięstwem!