MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Za nami XV Biathlon Letni Grodziskiego Klubu Biegacza!

OPRAC.:
Dominika Kapałka
Dominika Kapałka
Za nami XV Biathlon Letni Grodziskiego Klubu Biegacza!
Za nami XV Biathlon Letni Grodziskiego Klubu Biegacza! Archiwum GKB
Po raz XV na strzelnicy sportowej w Zdroju zorganizowane zostały Otwarte Mistrzostwa Grodziskiego Klubu Biegacza w Biathlonie Letnim. Tym razem organizatorzy zadbali o poszerzenie formuły i zaproponowali możliwość dodatkowego strzelania, tym razem z innej broni, tj, beryla.

Po raz XV na strzelnicy sportowej w Zdroju zorganizowane zostały Otwarte Mistrzostwa Grodziskiego Klubu Biegacza

Jak informuje Grodziski Klub Biegacza część pierwsza zawodów rozpoczęła się o godzinie 9:00. Krótkiej instrukcji obsługi oraz bezpiecznego zachowania w samej strefie strzałów udzieli członkowie klubu strzeleckiego GRYF, którzy również pomagali podczas samych zawodów. Rywalizacja okazała się niezwykle zacięta a o końcowym wyniku decydowały pojedyncze punkty.

- W tej kategorii, GKB okazał się wybitnie niegościnny i zajął wszystkie czołowe miejsca – Grzegorz Gamrowski zdobył 97 punktów, Maciej Mendel 96 a Bartłomiej Przybylski 92. Co prawda, jak można zauważyć w podsumowaniu zawodów, taką samą liczbę punktów uzyskał Sebastian Sternal, ale to Bartek miał więcej "dziesiątek". U pań również decydowały pojedyncze punkty. Sylwia Jekiel wystrzelała 91 punktów i tylko o jeden punkt wyprzedziła Darię Skuzę

- wyjaśniają organizatorzy wydarzenia. Jak dodają o godzinie 13:00 rozpoczęła się rywalizacja w biathlonie letnim. Tym razem GKB okazało się wyjątkowo gościnne dla przyjezdnych.

- Pierwsze miejsce zajął Dominik Szulc przed Karolem Maciągiem oraz Tomkiem Pawłowskim. Wśród pań, najlepszą okazała się Sylwia Jekiel przed Darią Skuzą i Żywillą Umińską. Po dodatkowych strzelaniach wyłoniono też najlepszego strzelca, którym okazał się triumfator biathlonu – Dominik Szulc, który oddał 4 z 5 strzałów celnych w najkrótszym czasie

- relacjonuje GKB. Warto dodać, że zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach realizacji zadania publicznego w formie wsparcia w zakresie Wspierania i upowszechnienia kultury fizycznej pn. Przez Sport do Wojska oraz ze środków gminy Grodzisk Wielkopolski w ramach wsparcia zadań w obszarze "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego".

od 7 lat
Wideo

Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto