MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Plebiscyt Uśmiech Dziecka 2021: Szukamy najpiękniejszych dziecięcych uśmiechów! Oto kandydaci z powiatu grodziskiego

Akcja specjalna Uśmiech Dziecka 2021
Tworzymy wielką galerię dziecięcych uśmiechów! Wszystkie zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do gazety. Nasi Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze dziecięce uśmiechy, które trafią na okładkę. Na dzieci czeka mnóstwo nagród m.in. rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepie SMYK, wyjazdy do Energylandii oraz udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej.

Plebiscyt Uśmiech Dziecka 2021

To kolejna edycja naszej akcji, która za każdym razem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Co roku w sierpniu tworzymy wyjątkową pamiątkę wakacji - wielką galerię zdjęć uśmiechniętych dzieci. W tym roku specjalny dodatek do gazety z nadesłanymi zdjęciami maluchów ukaże się we wtorek, 31 sierpnia - w ostatnim dniu wakacji.

- Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Nieprawdaż? - pyta Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji Uśmiech Dziecka i dodaje: - Dlatego pod koniec wakacji uwieczniamy radość dzieci tworząc wyjątkową galerię w internecie i w gazecie. W tym roku przygotowaliśmy także nowość - dzieci i rodziców zaprezentujemy w wideopamiątkach, które opublikujemy w naszym serwisie i na Facebooku. Ponad 100 dzieci otrzyma również atrakcyjne nagrody i upominki.

W czasie trwania głosowania na najpiękniejsze dziecięce uśmiechy, w naszym serwisie i w gazecie, a także na Facebooku, będziemy prezentować dzieci, na które nasi Czytelnicy będą oddawać najwięcej głosów. Będziemy łączyć się wideo z rodzinami i nagrywać rozmowy, w których rodzice będą opowiadać o swoich pociechach. Dzieci także będą mogły wystąpić przed kamerą. Powstaną wspaniałe, rodzinne wideopamiątki.

W tym roku akcja Uśmiech Dziecka jest prowadzona w każdym województwie w Polsce. Zakończy ją ogólnopolski finał, w którym wezmą udział laureaci z każdego regionu - maluszki, dziewczynki i chłopcy. Dzieci, których uśmiechy zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki. W listopadzie br. kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z nią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób! W związku z udziałem dziecka w kampanii promocyjnej, jego rodzice otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 2000 złotych, a laureaci pierwszych trzech miejsc w finale dodatkowe nagrody (szczegóły poniżej).

Ważne terminy
Specjalny dodatek ze zdjęciami dziecięcych uśmiechów będzie dołączony do całego nakładu gazety we wtorek, 31 sierpnia br. Ukażą się w nim zdjęcia przesłane do środy, 25 sierpnia włącznie.

W poniedziałek, 23 sierpnia rozpocznie się głosowanie, w którym Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze dziecięce uśmiechy. Głosowanie będzie prowadzone osobno w miastach i powiatach województwa w trzech kategoriach: Maluszki (dzieci do 2 lat), Dziewczynki i Chłopcy.

Głosowanie będzie trwać do czwartku, 23 września do godz. 21:30.

Zdjęcia dzieci, które zdobędą najwięcej głosów, trafią na okładkę naszej gazety. Do gazety zostanie także dołączony specjalny dodatek ze zdjęciami laureatów z miast i powiatów.

We wrześniu zostanie przeprowadzone głosowanie w ogólnopolskim finale akcji.

Czekają nagrody
W każdym mieście i powiecie dziewczynka oraz chłopiec, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • zaproszenie na profesjonalną, rodzinną sesję zdjęciową
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "ALBUM UŚMIECHÓW", który w połowie września będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem
 • voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka!
 • pluszową maskotkę z limitowanej serii związanej z akcją Uśmiech Dziecka
 • worek do kolorowania
 • kolorową grę domino ze zwierzątkami
 • zestaw książeczek dla dzieci

Nagrody główne
Na maluszki, dziewczynki i chłopców, którzy zdobędą najwięcej głosów w rankingu regionalnym, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach, czekają główne nagrody w naszej akcji.

I miejsce w rankingu wojewódzkim:

 • publikacja zdjęcia na okładce głównego wydania gazety
 • karta podarunkowa na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych
 • voucher na fotoksiążkę
 • awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii Maluszki, Dziewczynki lub Chłopcy

Nagrody w ogólnopolskim finale
Dzieci, których zdjęcia w każdej kategorii Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Uśmiech Dziecka otrzymają główne nagrody:

udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Świąteczne Gwiazdeczki prowadzonej w listopadzie i grudniu przez dzienniki regionalne w całej Polsce oraz związane z nim honorarium w wysokości 2000 złotych. Dzieci wezmą udział w nagraniu świątecznego spotu filmowego oraz w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

W kategoriach Dziewczynka i Chłopiec

 • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku. Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:
 • cztery noclegi w komfortowym wozie kowbojskim w Western Camp Resort w miejscowości Zator

W kategorii Maluszki

 • zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Więcej o nagrodach i regulamin akcji znajdziecie tutaj - KLIK!

Szukamy najpiękniejszych dziecięcych uśmiechów! Oto kandydaci z powiatu grodziskiego

Plebiscyt Uśmiech Dziecka 2021: Szukamy najpiękniejszych dzi...

__________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Napięcie wokół Tajwanu. Chiny rozpoczęły manewry

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto