Turniej Bowlingu Sołectw Gminy Grodzisk Wielkopolski

Materiały UM Grodzisk
Turniej Bowlingu Sołectw Gminy Grodzisk Wielkopolski Archiwum UM Grodzisk
Turniej Bowlingu Sołectw Gminy Grodzisk Wielkopolski. W sobotę, 20 lutego 2016 roku na kręgielni Hotelu Rodan Groklin rozegrany został Turniej Bowlingu Sołectw o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. Do turnieju przystąpiło 10 sołectw.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: 1. Słocin, 2. Zdrój,3. Snowidowo, 4. Borzysław, 5. Kobylniki, 6. Grąblewo, 7. Lasówki, 8. Kąkolewo, 9. Chrustowo, 10. Rojewo

Zawodnicy rywalizowali również indywidualnie o tytuł najlepszego zawodnika. W kategorii kobiet najlepszą zawodniczką została Pani Katarzyna Lusina, a w kategorii mężczyzn tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Pan Rafał Marciniak. Najlepszym drużynom i zawodnikom puchary oraz statuetki w imieniu burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Henryka Szymańskiego wręczył Z-ca burmistrza Piotr Hojan.

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe