Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Zapraszamy na charytatywny turniej piłki nożnej dla Basi Górskiej!

Aleksandra Glapa
Aleksandra Glapa
Karolina Majchrzak/archiwum prywatne
W niedzielę, 10 marca, w Grodziskiej Hali Sportowej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – charytatywny turniej piłki nożnej, którego celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie Basi Górskiej.

Turniej, zaplanowany na 10 marca, będzie okazją dla lokalnych drużyn, firm i entuzjastów piłki nożnej, aby zjednoczyć się w imię wspólnej, dobrej sprawy. Organizatorem turnieju jest Academy Football-Pro na czele z Markiem Fórmaniakiem, a wydarzenie odbędzie się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim.

Do tej pory chęć wzięcia udziału w turnieju zadeklarowało 13 drużyn. Każda z nich będzie miała szansę nie tylko na sportową rywalizację, ale również na wsparcie Basi Górskiej. Podczas turnieju będą również organizowane licytacje, a uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na jej leczenie.

Barbara Górska od kilkunastu lat zmaga się z rakiem jajnika. Niestety, na razie nie można go pokonać. Krótko po diagnozie postanowiła założyć stowarzyszenie, które będzie pomagało kobietom takim jak ona - nagle wrzuconym w wir onkologicznego piekła. W ramach działalności Stowarzyszenia Niebieski Motyl kobiety otaczają się wzajemną opieką i wsparciem. Łączy je wspólny przeciwnik.

Operacja, która miała pomóc w częściowym uporaniu się z chorobą nie doszła do skutku przez zmianę przerzutową w śródpiersiu znajdującą się przy tętnicy podobojczykowej. Przez wieloletnie chemioterapie oraz radioterapie organizm Basi jest coraz słabszy. Obecnie brane pod uwagę jest kosztowne leczenie nie tylko w Polsce, lecz również za granicą.

Zachęcamy państwa do przekazywania fantów na licytacje, jak i również odwiedzenia Grodziskiej Hali Sportowej w niedzielę, 10 marca! Liczy się każda złotówka, a pomóc może każdy z nas! Warto przyjść, kibicować i dołożyć datek do puszki.

Chętnych do przekazania fantów lub zgłoszenia drużyny prosimy o kontakt pod numerem: 508 113 315

Internetową zbiórkę na rzecz Basi można znaleźć tutaj:

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto