MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Drzwi otwarte w Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim

Anna Borowiak
Anna Borowiak
W środę, 6 marca, w Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Drzwi otwarte
W środę, 6 marca, w Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Drzwi otwarte LO Grodzisk
W środę, 6 marca, w Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Drzwi otwarte. Ósmoklasiści mogli dokładnie poznać szkołę, jej uczniów i nauczycieli oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2024/2025.

„Drzwi otwarte” to idealna okazja, aby zapoznać się z ofertą szkoły, którą bierzemy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o dalszym kierunku kształcenia. To okazja, by porozmawiać z nauczycielami, poznać opinie uczących się już tam uczniów, dowiedzieć się, czym dysponują pracownie, a także zobaczyć, czy placówka proponuje możliwości rozwijania swoich zainteresowań poprzez koła zainteresowań czy sekcje tematyczne. Taką szansę zyskali uczniowie klas ósmych szkół podstawowych, którzy stoją przed poważną decyzją dotyczącą wyboru dalszej drogi kształcenia.

W środę, 6 marca, nauczyciele oraz uczniowie "Słowaka" przygotowali sale tematyczne, w których ósmoklasiści mogli poznać wyposażenie sal przedmiotowych oraz sprawdzić swoją wiedzę z wielu dziedzin. Ósmoklasiści ochoczo przystępowali do przygotowanych dla nich quizów i doświadczeń, przy okazji dowiadując się o ofercie szkoły.

Grodziski "Słowak" oferuje naukę w klasach o profilach: prawniczo-dziennikarskim, turystyczno-ekonomicznym, politechnicznym, medycznym i pedagogicznym.

Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego to ponad 95-letnia historia nauczania. Od wielu lat uczniowie niemal w 100 procentach zdają egzamin maturalny, uzyskując wysokie wyniki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Szkoła dysponuje pracowniami wyposażonymi w nowoczesne w pomoce naukowe i sprzęt multimedialny.

Liceum Ogólnokształcące imienia Juliusza Słowackiego zaprasza uczniów do kontynuowania nauki w swoich murach!

W środę, 6 marca, w Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Drzwi otwarte

Drzwi otwarte w Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Sł...

od 7 lat
Wideo

Polacy badają kosmos

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto