Już za nami III Powiatowy Bieg na PIĄTKĘ! Biegacze po raz kolejny rywalizowali w malowniczej, leśnej okolicy [GALERIA]

Ania Borowiak opr.
archiwum organizatorów
W sobotę 19 maja 2018 roku, odbył się III Powiatowy Bieg na PIĄTKĘ. Zmagania uczestników miały miejsce w pięknej leśnej okolicy na terenie byłej stacji Ujazd.

W tym roku został pobity rekord trasy przez ubiegłorocznego zwycięzcę Grzegorza Michalaka z Łubnicy z czasem 16:42. Bieg ukończyło 118 osób. Gratulujemy!

– III miejsce: Sternal Sebastian z czasem 21:10

Podczas tegorocznego biegu odbyły się również Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. gdzie wśród dziewczyn zwyciężyła: Tomaszewska Elwira natomiast wśród chłopców: Marek Mocek , Robert Nowak i Mortka Szymon.