Magiczne spotkanie wigilijne w Słocinie! Nie brakowało życzeń oraz ciepłej atmosfery

Karolina Majchrzak
Karolina Majchrzak
Magiczne spotkanie wigilijne w Słocinie!
Magiczne spotkanie wigilijne w Słocinie! Karolina Majchrzak
Grudzień to niezmiennie czas przedświątecznych spotkań opłatkowych. Tradycyjne spotkania wigilijne odbywają się w różnych społecznościach. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Słocinie zaprosiły członkinie oraz zaprzyjaźnionych gości na wieczór pełen magicznej, świątecznej atmosfery.

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Słocinie nadają jeszcze więcej blasku świątecznym wydarzeniom

Cały rok upłynął im bardzo aktywnie. Niezliczona jest ilość inicjatyw, w które bez wahania się angażowały, wkładając w nie całe serca. Nie inaczej jest w grudniu. Panie zorganizowały międzypokoleniowe warsztaty kulinarne. Z okazji Mikołajek odwiedziły uczniów Szkoły Podstawowej. Przygotowały świąteczne stroiki dla dzieci w miejscowym przedszkolu. Ich pierniki już w najbliższą niedzielę nabyć będzie można po mszach świętych w kościele św. Faustyny w Grodzisku Wielkopolskim, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie Zosi Olechnowskiej.

Wyjątkowe spotkanie świąteczne

W piątek, 16 grudnia, w sali wiejskiej w Słocinie, panie z Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowały spotkanie wigilijne. Wieczór rozpoczęły jasełka przygotowane przez najmłodszych z miejscowej fili Gminnego Przedszkola im. Krasnala Hałabały. Dzieci pod czujnym okiem nauczycieli zachwyciły zebraną publiczność, a ich przedstawienie zebrało gromkie owacje na stojąco!

Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan, sołtys Słocina Katarzyna Lusina przewodniczący Rady Miejskiej Józef Gawron oraz radny sejmiku województwa wielkopolskiego Henryk Szymański. Nie brakowało dzielenia się opłatkiem oraz świątecznych życzeń. Panowała ciepła i radosna atmosfera. Panie z KGW Słocin, jak przy każdej organizowanej przez siebie uroczystości, zadbały o to, by na stołach nie brakowało pyszności, a każdy z uczestników spędził miło czas.

Magiczne spotkanie wigilijne w Słocinie!

Magiczne spotkanie wigilijne w Słocinie! Nie brakowało życze...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Dz PMM

Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie