Piąte ligowe zwycięstwo Naszej Dyskobolii. Biało-zieloni pokonali drużynę z Niechanowa

Anna Borowiak
Lightmoon - Pracownia Kreatywna Remigiusz Stopa
Nasza Dyskobolia odniosła piąte ligowe zwycięstwo. Sobotnie spotkanie z Pelikanem Niechanowo zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Biało-zieloni niezmiennie prezentują wysoką formę i dobre przygotowanie.

Dyskobolia już od pierwszych minut przejęła inicjatywę. Zdominowany rywal biało-zielonych do przerwy stracił już dwie bramki, a w kolejnych 45 minutach goście zdobyli jednego honorowego gola, który ustaliła wynik spotkania na 2:1.

Biało-zieloni odnieśli tym samym piąte ligowe zwycięstwo w tej rundzie. Do tej pory podopieczni trenera Nolki zaledwie jeden raz ulegli rywalom, a dwa spotkania zakończyli remisem. Na ten moment drużyna zajmuje piąte miejsce w tabeli.

W następnej kolejce (16 października o godzinie 14) Dyskobolia zmierzy się na wyjeździe z drużyną Piasta Kobylnica, który jest o dwie pozycje niżej w tabeli od grodziszczan.

Zdjęcia z meczu publikujemy dzięki uprzejmości Lightmoon - Pracownia Kreatywna Remigiusz Stopa

Piąte ligowe zwycięstwo Naszej Dyskobolii. Biało-zieloni pok...