Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Wielichowie

arch. organizatorów
Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Wielichowie.

Nad jeziorem Przemęckim w Olejnicy odbyły się coroczne Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Wielichowie. Wzięło w nich udział 25 wędkarzy, w tym 2 młodzieżowców zrzeszonych w wielichowskim Kole PZW "Karaś". Pierwsze miejsce zajął Jacek Milewski z wynikiem 9,06 kg ryb, w klasyfikacji najmłodszy wędkarz puchar otrzymał Nikodem Węglarz – 2,19 kg ryb. W kategorii młodzieżowej wygrał Mirosław Poznaniak – 4,53 kg ryb. A wśród seniorów drugie miejsce wywalczył Marcin Poznaniak - 8,51 kg ryb, trzeci był Henryk Machnicki – 5,70 kg ryb. W kategorii Miłośnik Przyrody (z najmniejszą wagą ryb) uhonorowano Bogusława Bagrowskiego. Ryby po zważeniu wypuszczono.