Znów był bezkonkurencyjny! Łukasz Rychły wygrał kolejny wyścig Grand Prix Polski na 1/4 mili!

Anna Borowiak
Takie wieści uwielbiamy przekazywać! Łukasz Rychły z Kurowa po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny i stanął na podium drugiej rundy Grand Prix Polski na 1/4 mili! To kolejny krok, który przybliża go do zdobycia tytułu Mistrza Polski.

Niedzielne zmagania w Pile były drugą rundą Grand Prix Polski. W pierwszej mieszkaniec Kurowa stanął na podium. Dziś powtórzył swój sukces i okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Drag FWD N/A! Gratulacje!

Przypomnijmy, że Łukasz Rychły reprezentuje Dziki Team, czyli sympatyków szybkich samochodów, ale i ludzi, którzy chętnie pomagają innym, między innymi biorąc udział w charytatywnych rajdach na rzecz dzieci.

Warto wspomnieć, że mieszkaniec Kurowa zdobył już tytuł Mistrza Polski w zawodach Grand Prix Polski na 1/4 mili w 2014 roku w kategorii Street FWD N/A. W roku 2018 swój sukces powtórzył, ale w kategorii DRAG FWD N/A. Posiada najmocniejszą wolnossącą Hondę w Polsce. Ustanowił również rekord toru w niemieckim Zerbst. W tym roku ustanowił również rekord na ziemi polskiej!

Czy tym razem uda mu się zdobyć tytuł Mistrza Polski? Przed nim jeszcze cztery równie emocjonujące rundy. Trzymamy kciuki!

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]