Grodzisk. Mecz orlików z Lechem Poznań

opr. RED
artur kalinowski
W piątkowe,upalne popołudnie zmierzyły się zespoły z czołówki tabeli rozgrywek WZPN- E1 gr.1, UKS Dyskobolia podejmowała Lecha II Poznań.

Korzystny przebieg gry dał gospodarzom dość szybko prowadzenie , sprawnie przeprowadzone akcje przełożyły się wkrótce na 4 zdobyte bramki dla Dyskobolii!!! Niestety goście zdołali "uzupełnić" swoje konto, umieszczając piłkę 2 razy w bramce UKS-u.

Pierwsza połowa spotkania kończy się wynikiem 4:2. Po przerwie nie udało się ustabilizować sytuacji, Grodziszczanie nie zdobyli już żadnego gola, pozwolili natomiast przeciwnikowi na strzelenie 5 bramek. Biało-zieloni zostawili wiele serca na boisku, nie poddali się presji silniejszego( teoretycznie) przeciwnika, zagrali na swoje 100 %.

Pierwsza połowa meczu należała do Dyskobolii, druga połowa do Lecha, natomiast w całym meczu zatriumfowała pogoda, ponieważ tylko ona tego dnia była bezkonkurencyjna.
Nasi strzelcy : Michał Tata -3, Kacper Szyminczak -1. Trenerem drużyny orlików jest Piotr Kaczmarek