Grodziski Rok Kobiet. "Jerusalema", "Belgijka" i zumba roztańczyły Grodzisk Wielkopolski!

Anna Borowiak
Anna Borowiak
Roztańczmy Grodzisk w ramach Grodziskiego Roku Kobiet Ania Borowiak
Grodziski Rok Kobiet trwa, a dzięki zmniejszaniu obostrzeń inicjatywy grodziskich radnych wychodzą poza przestrzeń internetową. Po rajdzie nordic walking, który odbył się pod koniec maja, w niedzielę, 13 czerwca, na Starym Rynku mieszkańcy wzięli udział w wydarzeniu organizowanym pod hasłem "Roztańczmy Grodzisk"

"Roztańczmy Grodzisk"

13 czerwca na grodziskim Starym Rynku odbyło się kolejne wydarzenie w ramach Grodziskiego Roku Kobiet. Tym razem inicjatorki projektu zaprosiły mieszkańców całej gminy do zatańczenia choreografii do południowoafrykańskiego przeboju z 2019 roku pt. „Jerusalema”. W akcji "Jerusalema Challenge" brali udział policjanci, medycy, strażacy na całym świecie, którzy w ten sposób chcieli "nieść radość" w czasie pandemii. I taka radość pojawiła się dzisiaj w Grodzisku Wielkopolskim.

Dalsza część tekstu pod video:

Zebranych na rynku mieszkańców powitały inicjatorki projektu "Grodziski Rok Kobiet" oraz burmistrz Piotr Hojan, który nie ukrywał, że widok tak wielu osób, które odpowiedziały na zaproszenie, bardzo go cieszy. Kilka słów podziękowania do mieszkańców Grodziska skierowała również dyrektor szpitala. Halina Sroczyńska dziękowała za każdy przejaw wsparcia, który mieszkańcy okazali personelowi i pacjentom w trudnym czasie pandemii.

Obecnym na Starym Rynku inicjatywa wspólnego tańca tak bardzo przypadła do gustu, że na ponowne zatańczenie Jerusalemy nikogo nie trzeba było namawiać. A już chwilę później, za sprawą Grodziskiej Orkiestry Dętej, wszystkich porwała "Belgijka". To jednak jeszcze nie był koniec, bo na pożegnanie do wspólnej zabawy zaprosił zumbowy team.

Grodziski Rok Kobiet. "Jerusalema", "Belgijka" i zumba rozta...

Grodziski Rok Kobiet. "Jerusalema" roztańczyła Grodzisk Wielkopolski!

ZOBACZ TAKŻE


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: anna.borowiak@polskapress.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Wideo

Dodaj ogłoszenie