Mistrzowie Smaku: Dwór Niemierzyce trzeci w województwie

Anna Wyrwa-Sadowska
Materiały Dworu Niemierzyce
Mistrzowie Smaku: Dwór Niemierzyce trzeci w województwie. W sobotę zakończył się finał wojewódzki plebiscytu "Mistrzowie Smaku". Dwór Niemierzyce - zwycięzca w powiecie grodziskim zajął w finale wojewódzkim trzecie miejsce. Gratulujemy

Dwór Niemierzyce w kategorii Restauracja Roku Wielkopolski z wynikiem 2272 głosów zajął trzecie miejsce, tylko nieznacznie ustępując Sushi Bar Katei z Puszczykowa (2313 głosów),który zdobył II miejsce i Restauracji Sielanka z Wolsztyna (2363 głosów) z I miejsca.

Restauracja w Dworze Niemierzyce zlokalizowana jest w zabytkowym dworku z końca XIXw., który w 1937r. został jeszcze rozbudowany. To interes rodzinny. Restauracja działa tu od 2010 roku. Można tam indywidualnie przyjechać co niedzielę. Restauracja oferuje też możliwość organizacji imprez, zarówno wewnątrz, jak w plenerze pod stylowymi namiotami. Już sama nominacja dla właścicieli była wielkim uznaniem, a wygrana w powiecie grodziskim uszczęśliwiła ich bardzo. Teraz tym bardziej mają powody do zadowolenia.

Jak mówiła Barbara Szukała po wygranej w powiecie, ten plebiscyt uświadomił im, jak wielu mają przyjaciół i zadowolonych klientów.