Zwycięstwo Dyskobolii! Drużyna zyskuje kolejne punkty

Patrycja Bartkowiak
Nasza Dyskobolia pokonała dziś swoich rywali i po raz kolejny pokazała na co ją stać. Biało-zieloni zakończyli mecz z czterema bramkami na koncie.

Dnia 19 września 2020 roku o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Powstańców Chocieszyńskich odbył się mecz, w którym Dyskobolia Grodzisk po raz kolejny pokonała swoich rywali. Mecz zakończył się wynikiem 4:1, który przyniósł gospodarzom zwycięstwo nad Gromem Czacz. Trzy bramki dla drużyny zdobył Piotr Lizak, natomiast czwarta należała do Jakuba Hemmerlinga.

W skład wyjściowy dzisiejszej drużyny weszli: kapitan Krzysztof Trzybiński, Krzysztof Pisarek, Dawid Chełpa, Bartosz Kossowski, Hubert Wasielewski, Jakub Hemmerling, Mikołaj Piosik, Dawid Cech, Hubert Nowaczyk, Piotr Lizak i Kacper Kuik.

Wszyscy obecni na stadionie mogli skorzystać z dodatkowych udogodnień, jakimi było stanowisko gastronomiczne obsługiwane przez brygadę z Jadłodajni Ratuszowej. Zmęczeni emocjami kibice w każdej chwili mogli pójść się napić i posilić.

Emocje na płycie głównej sięgały zenitu, nie zabrakło tradycyjnych klubowych pieśni, gromkich braw i okrzyków wsparcia. Było widać, że walka była zajadła, obu drużynom zależało na wygranej, która zapewniłaby im kolejne trzy punkty w kolejce Klasy Okręgowej. Zarówno zawodnicy, jak i trener Radosław Nolka starali się wzajemnie popychać drużynę w stronę upragnionego zwycięstwa.

Śmiało można stwierdzić, że dzisiejsze spotkanie nie mogłoby się obyć bez zapalonych kibiców, którzy zjawili się dziś na stadionie by swoim dopingiem zapewnić drużynie kolejny sukces. Widać, że mieszkańców miasta interesuje dalszy los naszej Dyskobolii Grodzisk, która z kolejnymi meczami ma co raz większe szanse na awans. Dlatego dziś kibicowały zawodnikom, niejednokrotnie, całe grupy mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego.

Głównymi sponsorami dzisiejszego widowiska byli: OBUD, PHU Jawor oraz gmina Grodzisk Wielkopolski.

Polacy najaktywniejsi w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie