IV Zawody Wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania

OPRAC.:
Anna Borowiak
W sobotę, 20 czerwca na stawie w Parku Miejskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Grodziskiego Piwobrania, które swoim patronatem objął burmistrz Grodziska Wielkopolskiego. W zawodach wzięło udział 23 wędkarzy

Zwycięzcą zawodów został Szymon Włodarczak, którego łączna waga złowionych ryb wynosiła ponad 5,5 kg. Drugie miejsce zajął Jakub Ejchost z wagą ryb prawie 2,9 kg, a na pozycji trzeciej uplasował się Daniel Kalitka, którego ryby ważyły niewiele mniej, ponad 2,8 kg.

Na zakończenie burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan wręczył zawodnikom puchary oraz nagrody, podziękował wędkarzom za wspólnie spędzony czas i zaprosił na przyszłoroczne wędkowanie z okazji Grodziskiego Piwobrania.