Turniej Bowlingu KGW FOTO

Materiały UM Grodzisk
Turniej Bowlingu KGW FOTO Archiwum UM Grodzisk
Turniej Bowlingu KGW FOTO. Na kręgielni Hotelu Rodan Groklin w Grodzisku odbył się Turniej Bowlingu Pań z Kół Gospodyń Wiejskich o Puchar Burmistrza. Do rywalizacji przystąpiło 11 czteroosobowych zespołów.

Po trzech godzinach sportowych zmagań wyłoniono najlepsze reprezentacje oraz najlepszą zawodniczkę.
I miejsce zajęły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kobylnikach z sumą 285 punktów. Miejsce II zajęły przedstawicielki KGW Słocin, które zdobyły o jeden punkt mniej niż zwyciężczynie. 279 punktów i III miejsce wywalczyły panie z KGW Albertowsko. Dalsza klasyfikacja przedstawia się następująco:
XI miejsce – panie z KGW Czarna Wieś 186 pkt
Najlepszą zawodniczką została pani Małgorzata Sanok z KGW Słocin, która zdobyła 112 punktów. Była też miła niespodzianka dla pani Janiny Rybarczyk z KGW Rojewo - jako najwcześniej urodzonej uczestniczki turnieju.
Turniej upłynął w pogodnej i przyjemnej atmosferze, a sportowa rywalizacja nie przysłoniła dobrej zabawy i integracji – które były głównym celem sobotniego spotkania.