XII Hunters Grodziski Półmaraton "Słowaka": WRĘCZENIE NAGRÓD!

Ania Borowiak
Punktualnie o godzinie 9 ponad 3 tysiące zawodników wyruszyło na trasę. Kto okazał się najszybszy?

Jako pierwszy na linii mety zjawił się reprezentant Karkonosz Running Team- Kamil Makoś. Na pokonanie ponad 21 kilometrów potrzebował 1:12:29. Tuż za nim bieg ukończył Krzysztof Szymanowski z Jw1517 Szymanowskiteam. Na podium stanął również reprezentujący Tomato Krosno Odrzańskie- Marcin Zagórny.

Ostatecznie najszybszą kobietą XII Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” została Sylwia Telatyńska reprezentująca Aktywne Choszczno. Trasę pokonała w czasie 01:24:36. Jako druga linię mety pokonała Ukrainka Tetiana Rybalchenko. Reprezentantka Klubu Biegacza z Bolewic, Iwona Maciąg, dobiegła jako trzecia.