Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP FOTO

Materiały starostwa
Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP FOTO Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP FOTO
Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP FOTO. V Wojewódzki Turnie Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Wielkopolskiego odbył się w grodziskiej hali sportowej.

Gospodarzem turnieju była drużyna OSP Kamieniec reprezentująca powiat grodziski. Kilka minut po uroczystym otwarciu turnieju odbyły się pierwsze mecze w systemie 1×10 min., które przesądziły o tym że w półfinale znalazły się drużyny: OSP Sierzchów, OSP Wapno, OSP Kamieniec oraz OSP Gowarzewo. Do finałowego spotkania doszło pomiędzy drużyną OSP Gowarzewo oraz OSP Kamieneic, gdzie drużyna gości po 15 minutowych zmaganiach pokonała drużynę gospodarz 2:1.

Końcowe wyniki prezentują się następująco:
I miejsce – OSP Gowarzewo
II miejsce – OSP Kamieniec
III miejsce – OSP Sierzchów
IV miejsce – OSP Wapno

Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Dominik Wesołowski reprezentujący OSP Gowarzewo, a królem strzelców został zawodni OSP Wapno – Bartosz Wiertel, oddając 8 celnych strzałów.