Nasza Loteria

Mieszkańcy Łubnicy i Zielęcina świętowali Dzień Seniora

OPRAC.:
Ania Borowiak
Ania Borowiak
W niedzielę, 5 listopada w sali wiejskiej w Łubnicy odbył się Dzień Seniora. Do wspólnego świętowania zaproszono mieszkańców Łubnicy i Zielęcina. Organizatorzy zadbali o pyszny poczęstunek, a dzieci przygotowały program artystyczny.

Międzynarodowy Dzień Seniora ustanowiony został 14 grudnia 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ i obchodzony jest corocznie 1 października, ale w naszym kalendarzu można znaleźć kilka dat, do których przypisane jest to święto: 20 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora oraz 20 października Europejski Dzień Seniora. Jak więc widać rola seniorów w życiu całego społeczeństwa jest dostrzegana i doceniana.

Na miłe spotkanie z okazji swojego święta mogli liczyć również seniorzy z Łubnicy i Zielęcina. Organizatorami wydarzenia były rady sołeckie oraz koła gospodyń wiejskich wsi. Zadbano o pyszny poczęstunek i część artystyczną, w której wystąpiły dzieci z Przedszkola w Łubnicy i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Polskich Poetów w Łubnicy.

W spotkaniu uczestniczyła również burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Wielichowa, Genowefą Feldgebel.

Mieszkańcy Łubnicy i Zielęcina świętowali Dzień Seniora


emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NaM - Podlaskie ligawki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto