Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

SuperGlina 2014 - głosowanie

Anna Wyrwa-Sadowska
SuperGlina 2014 - głosowanie
SuperGlina 2014 - głosowanie
SuperGlina 2014 - już jutro, 30 maja o północy poznamy najlepszego policjanta w Wielkopolsce. Do tytułu nominowani są także funkcjonariusze z naszych komend w Grodzisku i Nowym Tomyślu.

SuperGlina 2014 - głosowanie
Trwa głosowanie w plebiscycie na „SuperGlinę 2014 roku” w Wielkopolsce. Do tytułu nominowano także dwóch policjantów z naszego terenu.

Plebiscyt „SuperGlina” wystartował po raz pierwszy w historii.Głosowanie na najlepszego policjanta Wielkopolski w 2014 roku rozpoczęło się w miniony piątek, 8 maja i potrwa do 30 maja do północy. Wyniki śledzić będzie można na naszych portalach grodzisk.naszemiasto.pl i nowytomysl.naszemiasto.pl.

My oczywiście kibicujemy nominowanym z naszego terenu. Są to sierż. sztab. Marcin Żmudzin z KPP w Nowym Tomyślu i mł. asp. Artur Płaczek z KPP w Grodzisku. Dziś prezentujemy krótko ich sylwetki, w kolejnych wydaniach przybliżymy ich osoby bliżej. Przedstawimy ich nie tylko jako ludzi w mundurze, ale także ludzi z pasją, charakterem, otwartych na działania społeczne.

Sierż. szt. Marcin Żmudzin KPP Nowy Tomyśl - wyślij sms o treści NAJ.14 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)
Sierż. szt. Marcin Żmudzin wstąpił w szeregi Policji 23 czerwca 2008 roku. Do dnia 31.10.2013 roku był policjantem Zespołu Patrolowo - Interwencyjnego
Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.
Jego wkład i zaangażowanie w codzienną służbę, przekładające się na uzyskiwanie jednych z najlepszych wyników w służbie patrolowej, zaskutkowało awansowaniem jego osoby na stanowisko dzielnicowego. Nastąpiło to z dniem 1 listopada 2013 roku.
Od tego czasu sierż. szt. Marcin Żmudzin jest dzielnicowym rejonu miejskiego nr 1 w Nowym Tomyślu. Jest policjantem bardzo lubianym i podziwianym przez swoich kolegów jako osoba sympatyczna, rzetelna, nigdy nie odmawiająca drugiej osobie pomocy oraz z każdej trudnej sytuacji wyciągająca jakieś pozytywne aspekty. Jego perfekcyjność w codziennej służbie, opanowanie oraz zdrowy rozsądek została również dostrzeżona przez Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu, który wydał decyzję o powierzeniu funkcji i przypisaniu sierż. szt. Marcina Żmudzina do grupy rozpoznania minersko - pirotechnicznego.
Był to wyraz docenienia wysokich kompetencji tego policjanta oraz zaufania, by powierzyć mu tak odpowiedzialną funkcję. W pracy dzielnicowego swoim zasięgiem obejmuje ulice: 3 Stycznia, Działkowa, Janusa, Osiedle Północ, Rodzinne Ogrody Działkowe, Rondo Osiedlowe, Wiatrakowa, Zbąszyńska, Zielona oraz Rodzinne Ogrody Działkowe imienia Karola Świerczewskiego.

Mł. asp. Artur Płaczek - dzielnicowy KPP w Grodzisku Wlkp. - wyślij sms o treści NAJ.62 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)
Artur Płaczek wstąpił do policji w styczniu 2004 r. Po zakończeniu służby kandydackiej w Oddziale Prewencji w Poznaniu w lutym 2005 r. został zatrudniony w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. na stanowisku policjanta Ogniwa Ruchu Drogowego. Dalsze losy policyjnej kariery A. Płaczka przebiegały poprzez Zespół Patrolowo Interwencyjny, dzielnicowy w Rewirze Dzielnicowych w Granowie, a obecnie Artur Płaczek pełni funkcję dzielnicowego jednego z rejonów miasta Grodziska Wielkopolskiego. W służbie koleżeński i uczynny. Wśród mieszkańców Grodziska Wielkopolskiego odbierany jest jako profesjonalny i kulturalny człowiek – znający się na fachu policyjnym. Prywatnie mąż i ojciec dwóch wspaniałych córeczek. Po służbie realizuje swoje prywatne pasje i zamiłowania do nurkowania. W tej kwestii ma już za sobą stosowne kursy, jak również zapoznał się z głębinami akwenów wodnych w Polsce jak i za granicą. W 2013 roku będąc członkiem Fundacji DKMS oddał szpik kostny ratując tym samym 50-letniego wówczas obywatela Stanów Zjednoczonych. A oto jak wspomina dzień, gdy dowiedział się, że może komuś uratować życie: „Bardzo się wtedy ucieszyłem. Trudno było mi uwierzyć w to, że mam szanse komuś pomóc.Najpierw w celu wykonania szczegółowych badań pobrano mi krew w moim mieście, a później otrzymałem informację, że mam pełną zgodność z chorym i kolejne badania czekają mnie w klinice w Dreźnie. Badania zakończyły się pozytywnie, lekarze nie widzieli żadnych przeciwwskazań bym mógł oddać komórki. W końcu nadszedł dzień pobrania. Zostałem podłączony do maszyny. Widziałem jak komórki gromadzą się w woreczku i trudno było mi uwierzyć, że tylko tyle wystarczy zrobić, by pomóc komuś choremu na białaczkę.

SuperGlina 2014 - głosowanie

od 12 lat
Wideo

echodnia.eu Świętokrzyskie tulipany

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto