Mieszkańcy Słocina wspólnie świętowali Dzień Seniora

Karolina Majchrzak
Karolina Majchrzak
Mieszkańcy Słocina wspólnie świętowali Dzień Seniora
Mieszkańcy Słocina wspólnie świętowali Dzień Seniora Karolina Majchrzak
Wspólnie spędzone jesienne popołudnie z całą pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo. Jak to na imprezach w Słocinie bywa - nie brakowało pyszności na stołach oraz wspaniałej atmosfery. A to wszystko, by wspólnie celebrować Dzień Seniora.

14 listopada co roku obchodzony jest Światowy Dzień Seniora. Jest to okazja do spotkań, podczas których seniorzy mają okazję do integracji i miłego spędzenia czasu

Podobnie było w Słocinie, gdzie we wtorek, 8 listopada, w sali wiejskiej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora. Organizatorami byli sołtys, rada sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich ze Słocina. Uczestników powitała sołtys, Katarzyna Lusina, która złożyła wszystkim seniorom najlepsze życzenia. Najserdeczniejsze życzenia złożyli także zastępca burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Marcin Brudło, przewodniczący Rady Miejskiej Józef Gawron oraz przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Słocinie, Zofia Bartkowiak. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także między innymi wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Danuta Grzanowska oraz radny sejmiku woj. wielkopolskiego, Henryk Szymański.

Na przybyłych czekał poczęstunek oraz wspaniały występ zespołu muzycznego Taryfa Nocna. Panowie z zespołu po raz kolejny mieli okazje porwać mieszkańców Słocina do wspólnej zabawy!

Był to czas, który pozwolił docenić obecność osób starszych w naszym społeczeństwie. Seniorzy ze Słocina mogli miło spędzić popołudnie oraz porozmawiać.

My natomiast, Drodzy Seniorzy, życzymy Wam spełnienia marzeń, pogody ducha oraz sił na czerpanie z życia pełnymi garściami!

Mieszkańcy Słocina wspólnie świętowali Dzień Seniora

Mieszkańcy Słocina wspólnie świętowali Dzień Seniora

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wystawa "Biczowani" w galerii ORAC

Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie